FIREWALL SUITE® ULTIMATE ENTEGRASYON


FirewalSuite® Ultimate kit çözümü ile MS işletim sistemi yüklü diğer bilgisayarların iç veya dış ağ farketmeksizin ekranlarının izlenmesine olanak sağlar. Aşağıda, bu yapılara örnek olabilecek üç farklı şema sunulmuştur. Mevcut ağınız aşağıdaki şeması çizilmiş ağlara göre farklılık gösterebilir. Aşağıdaki şemalarda yönetici tarafından izlenen uzak bilgisayarlar ve bu bilgisayarlarda açık olan Solitiare oyunu sembolize edilmiştir. İzlenen ekrandaki uygulamalar farklılık gösterebilir.


1. Kurum İçi Ekran İzleme

Yukarıda ki şemada Firewall Suite® Ultimate kit çözümü ile yönetici notebook cihazıyla personel pc cihazının ekranını canlı olarak izlemektedir. Aktif yerel ağ bağlantısıyla sağlanan bu işlemde yönetici kurum içindeki tüm çalışanların ekranlarını canlı olarak izleyebilir.


2. Kurum İçi-Kurum Dışı Ekran İzleme

Yukarıda ki şemada Firewall Suite® Ultimate kit çözümü ile yönetici notebook cihazıyla personel notebook cihazının ekranını canlı olarak izlemektedir. Aktif internet bağlantısına sahip olan uzak noktadaki yönetici kurum içindeki tüm çalışanların ekranlarını canlı olarak uzaktan izleyebilir.

3. Kurum Dışı-Kurum Dışı Ekran İzleme

Yukarıda ki şemada Firewall Suite® Ultimate kit çözümü ile yönetici notebook cihazıyla personel notebook cihazının ekranını canlı olarak izlemektedir. Aktif internet bağlantısına sahip olan uzak noktadaki yönetici ve aktif internet bağlantısına sahip olan uzak noktadaki personellerin ekranlarını canlı olarak uzaktan izleyebilir. Bu işlem için her iki noktanında herhangi bir şekilde ve herhangi bir noktadan internet bağlantısı sağlamış olmaları yeterlidir.Firewall Suite® Ultimate   Teknik Özellikler   Network Entegrasyonu   Ekran Görüntüleri   TIB (5651) Loglama